Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

ZAKOŃCZYLIŚMY KOLEJNY PROJEKT Z CYKLU "OBLICZA DIALOGU"

W bieżącym roku szkolnym, od października do maja, realizowany był w naszej szkole projekt edukacyjny ( przygotowany przez Instytut im. Jana Pawła II w Krakowie) z cyklu „Oblicza Dialogu. Młody Asyż. Młodzi na rzecz tolerancji i pokoju”.   To już IV edycja, w której bierzemy udział .Tegoroczny temat projektu  to: ”W sferze sacrum. Rola sztuki religijnej w kulturze”.

Czytaj więcej: ZAKOŃCZYLIŚMY KOLEJNY PROJEKT Z CYKLU "OBLICZA DIALOGU"

WYCIECZKA DO FABRYKI SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W TYCHACH

30 maja klasa 1a i 3a pod opieką: Tomasza Folty, Moniki Rutowicz, Piotra Makucha, Małgorzaty Makuch i Witolda  Dziubana odbyły wycieczkę do fabryki samochodów osobowych w Tychach. Celem wycieczki było zapoznanie się z nowoczesną technologią produkcyjną w  tym sektorze przemysłu.

Czytaj więcej: WYCIECZKA DO FABRYKI SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W TYCHACH

DNI OTWARTE W ZST-Z

W dniach 24-25 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte. Odwiedziło nas ok.214 gości- uczniów gimnazjów z Tarnowa i okolic. Uczestniczyli w kolejnej ( drugiej) edycji gry terenowej „Strategiczne rozpoznanie ZSTZ”. Pod opieką przewodników ( głównie z kl.1t,1s,2a,3s,3a) sprawdzili swą wiedzę w bibliotece szkolnej, poznali naszą kuchnię, wpadali w ortograficzne pułapki w s.18, oglądali samochody, motocykle i quady na podwórku szkolnym.

Czytaj więcej: DNI OTWARTE W ZST-Z

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2018

W dniu 27 kwietnia 2018r. odbyło się, tym razem w szkolnej sali gimnastycznej, uroczyste zakończenie nauki w ZSTZ uczniów klas czwartych technikum. W części oficjalnej  tegorocznych maturzystów pożegnał dyrektor szkoły, mgr Andrzej Bartnik, który wręczył dyplomy i nagrody wyróżniającym się uczniom.

Czytaj więcej: POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2018