Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

Na pielgrzymim szlaku...

Wczesnym rankiem 27 września 2017r. uczniowie kl. 2e, zaproszeni do udziału w dorocznej pielgrzymce OHP, wyruszyli do Tuchowa.

Przebyli około 20 kilometrów malowniczym szlakiem turystycznym, idąc przez Górę św. Marcina w Tarnowie oraz miejscowość Trzemesna do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie.

Tam grupa uczestniczyła we Mszy św. Na zakończenie pielgrzymi zwiedzili zabudowania klasztoru o. Redemptorystów, całoroczną szopkę i muzeum. Następnie autokarami, młodzież wraz z opiekunami powróciła do Tarnowa. Wszystkim na długo pozostanie w pamięci niepowtarzalna atmosfera i urok wspólnie przemierzonej w ciepłym, jesiennym słońcu trasy. Fotoreportaż z pielgrzymki przygotował jeden z opiekunów, pan Tomasz Folta.

Zapraszamy do galerii...