Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

A jednak czytamy!

W dniu 11 grudnia 2017 r. odbyło się w bibliotece szkolnej wręczenie nagród przyznanych w listopadowym, szkolnym konkursie czytelniczym "Nowości. Warto przeczytać". Wzięło w nim udział 14 osób  z klas: 1s, 1t, 2a, 3s. Uczestnicy pisemnie zachęcali do przeczytania ciekawych, ich zdaniem, nowych książek z biblioteki szkolnej.

I miejsce w konkursie zajęła Dominika Kuraś z kl. 1s za polecenie książki "Trzynaście powodów", II miejsce Wiktoria Błańska z kl. 3s ("Miasto ślepców"), III miejsce Julia Golec z kl. 3s  ("Dziewczyny z powstania"), wyróżnienie przypadło Katarzynie Zgłobiś z kl. 1t ("Gwiazd naszych wina"). Zwycięzcy otrzymali upominki książkowe, a wszyscy  uczestnicy pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek. Konkurs przygotowały panie: Renata Wdowiak i Aleksandra Małek, a był możliwy dzięki dotacji z Narodowego Funduszu Czytelnictwa, za którą zakupiono do naszej biblioteki wiele wydawniczych nowości. W tym samym dniu wyróżnienie dla Najlepszego Czytelnika otrzymała Wiktoria Błańska z kl. 3s, która przeczytała 10 książek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do odwiedzin w naszej bibliotece, aby poznać ciekawe książki!