Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

Już po raz drugi z rzędu nasi uczniowie zostali laureatami Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim organizowanym w dniach 3 i 6 marca 2020 roku przez Zespół Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych w Tarnowie. Uczennica Justyna Suchan z klasy 1SG zajęła I miejsce, zaś Aleksandra Starzyk z klasy 3T II miejsce w kategorii testu wiedzy. Uczennice pokonały ponad 40 osób z miasta i powiatu.

W tym roku wzięliśmy także udział w kategorii recytatorskiej „ „Myśląc - Ojczyzna” – Józef Piłsudski oraz inni bohaterowie polskich dziejów w literaturze i piosence o tematyce patriotycznej”. Tu  świetnie zaprezentowali się w duecie Justyna Czerwińska z klasy 1S (jako Aleksandra Piłsudska) i Przemysław Wójcik z klasy 3A (Józef Piłsudski). Do konkursów przygotowywała uczniów Pani mgr Edyta Suchodolska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii...