Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

KAROLINA STARZYK Z KLASY IS ZWYCIĘŻCZYNIĄ V POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

 

Uczennica klasy Is Karolina Starzyk 6 marca 2019 roku pokonała wszystkich rywali w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie  i zajęła I miejsce!

Klaudia Kural z Is i Natalia Jagieła z Is uplasowały się odpowiednio na 6 i 11 miejscu.

Dnia 15 marca br. odbyła się uroczystość podsumowująca konkurs, którą wzbogaciła sesja historyczna poświęcona Józefowi  Piłsudskiemu. Uświetniły ją trzy wykłady dr Elizy Krzyńskiej- Nawrockiej z PWSZ w Tarnowie, dr Rafała Opulskiego z IPN w Krakowie oraz płk. rezerwy Alfreda Kabaty ze Związku Oficerów Rezerwy Rzeczpospolitej.
Na finałowej gali zaproszeni goście, laureaci, ich opiekunowie, rodzice mogli wysłuchać najlepszych wykonawców w kategoriach: recytacja i śpiew, a także podziwiać najciekawsze prace plastyczne. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii...