Zdjęcie szkoły

Kształcimy zawodowo!

Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie
to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zdobyć ciekawy zawód

i realizować swoje pasje.

Logo ZSTZ

Aktualności


 • Wykaz podręczników na rok szkolny 2024/2025

  Wykaz podręczników na rok szkolny 2024/2025

  Zapoznaj się z wykazem podręczników na rok szkolny 2024/2025

  Więcej


 • Różowa skrzyneczka

  Różowa skrzyneczka

  Razem z Fundacją „Różowa Skrzyneczka” budujemy różową społeczność i włączamy się w łatwiejszy dostęp do podpasek i tamponów w przestrzeni publicznej. W naszej szkole przy wsparciu Fundacji w damskiej toalecie znajduje się różowa skrzyneczka wraz z wyposażeniem do wykorzystania przez uczennice naszej szkoły. Dziękujemy również Drogerii dm, która uzupełnia skrzyneczkę w niezbędne środki.

  Więcej


 • Zakończenie roku szkolnego

  Zakończenie roku szkolnego

  Msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w intencji wszystkich uczniów , nauczycieli i pracowników szkoły w Kościele Filipinów w dniu 21 czerwca 2024 roku o godz. 8:30. Po mszy dalsza część inauguracji w budynku szkoły.

  Więcej


 • Wycieczka klasowa

  Wycieczka klasowa

  Klasa 2s wraz z wychowawcą Witoldem Dziubanem oraz opiekunką Agnieszką Wajs wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem zwiedzania  był Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego założony w 17883 roku według projektu Franciszka Kaisera, jest najstarszym ogrodem botanicznym w Polsce. Zajmuje powierzchnię 9,6 ha. Drugim punktem zwiedzania był Zamek Królewski na Wawelu najbardziej znany zamek w…

  Więcej


 • Pierwsza pomoc – szkolenie

  Pierwsza pomoc – szkolenie

  W dniu 5 czerwca 2024 uczniowie klas 1e i 2f wzięli udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy i reagowaniu w nagłych przypadkach ,zorganizowanym przy współpracy z OHP i Powiatową Stacją Pogotowia Ratowniczego w Tarnowie.

  Więcej


PAGE TOP
Nie kopiuj tekstu!