Podziękowania dla Rady Rodziców


W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników Administracji oraz Obsługi składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych za życzliwość, owocną współpracę oraz piękny gest w postaci koszy prezentowych.
Doceniamy Państwa zaangażowanie, wsparcie oraz troskę o społeczność naszej szkoły. Otrzymane upominki są dla nas nie tylko miłym wyrazem pamięci i uznania, ale także motywacją do dalszej pracy na rzecz uczniów i całej społeczności szkolnej.
Dziękujemy za współpracę opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i wspólnym dążeniu do tworzenia jak najlepszych warunków do nauki i rozwoju młodzieży.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi
Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych


Nie kopiuj tekstu!
Back to top