Pożegnanie klas maturalnych

,

W dniu 28 kwietnia 2023 roku pożegnaliśmy uczniów z klas  maturalnych- klasy: 4ag i 4sg. Rocznik szczególny, bo ostatni czteroletniego technikum. Akademią przygotowaną przez panią mgr Małgorzatę Zając w Oratorium Księży Filipinów. Nie zabrakło zarówno żartów ze szkolnego życia, jak i momentów wzruszenia pod wpływem wspomnień z minionych czterech lat.

W poszczególne role wcielili się:

Prowadzące – Wiktoria Zielińska i Wiktoria Pasek z 1s;

Kucharz – Miłosz Mazur z 2a;

Aniołowie – Krystian Sowa i Adrian Jeż z 2a oraz Borys Witek z 1a;

Diabły – Bartosz Giża i Krzysztof Pabian z 1dm oraz Damian Kułaga z 1a;

Uczeń – Dawid Koziński z 2a;

Dziewczyna – Maxime Małecki z 2a;

Nauczycielka – Katarzyna Mróz z 1s;

śpiew: Nikola Grabczyńska z 4sg;

gitara i śpiew: Emil Dudek z 3e;

przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego – Emilia Wojtanowska z 3s;

dźwięk i oświetlenie: Marcin Augustyn i Łukasz Giecewicz z 1dm oraz Kacper Cisowski z 4a.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie akademii, a naszym absolwentom życzymy powodzenia na zbliżających egzaminach maturalnych i w dalszym dorosłym życiu. Niech omijają Was troski i smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie i nadzieja. Trzymamy za Was kciuki.


PAGE TOP
Nie kopiuj tekstu!