Służymy ojczyźnie – Konkurs Wiedzy o Józefie Piłsudskim

,

W dniach 7 i 10 marca 2023 roku odbył się IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Józefie Piłsudskim, którego organizatorem był Zespół Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych w Tarnowie. W konkursie wzięła udział piątka naszych uczniów: Adrian Rybak klasa 1a, Sebastian Pęcak klasa 1a, Magdalena Twaróg klasa 1s, Martyna Wójcik klasa 1s i Wiktoria Bryl klasa 1s. Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w kategorii testu wiedzy o życiu i działalności Józefa Piłsudskiego oraz recytacji.
W kategorii recytacji szczególnie wyróżniła się Martyna Wójcik, która uzyskała wyróżnienie. Uczennica zaprezentowała wiersz Kazimiery Iłłakowiczówny „Sen o Marszałku”.
W teście wiedzy najwyższe miejsce spośród naszych uczniów zajął Adrian Rybak plasując się na jedenastym miejscu.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


PAGE TOP
Nie kopiuj tekstu!