26 czerwca 2026 r. społeczność naszej szkoły uroczyście zakończy rok szkolny 2025/2026. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 8:30 Mszą Świętą w Kościele Księży Filipinów. Następnie, o godzinie 9:30, uczniowie spotkają się ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych, gdzie odbędzie się podsumowanie roku szkolnego oraz wręczenie świadectw.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie przeżyty rok pełen nauki, sukcesów i wyzwań. Gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji.
HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
26 czerwca (piątek) 2026r. – godz. 9:30
Klasa 1a – Manuela Solakiewicz-Stadnicka – sal nr 3
Klasa 1dm – Agnieszka Wajs – sala nr 26
Klasa 1s – Agata Gurgul – sala nr 29
Klasa 1e – Magdalena Zielonka – sala nr 31
Klasa 1f – Urszula Tomczyk-Skorupa – sala nr 30
Klasa 2a – Małgorzata Maakuch – sala nr 1
Klasa 2s – Barbaea Siemek – sala nr 39
Klasa 2ef – Aleksandra Małek – sla nr 14
Klasa 3a – Tomasz Mierzwa – sala nr 28
Klasa 3dm – Dorota Kocoł – sala nr 16
Klasa 3s – Monika Rutowicz – sala nr 18
Klasa 3e – Elżbieta Mitka – sala nr 27
Klasa 3f – Katarzyna Kociuba – sala nr 36
Klasa 4a – Edyta suchodolska – sala nr 37
Klasa 4dm – Małgorzata Zając – sala nr 25
Klasa 4s – Witold Dziuban – sala nr 15

