Sukces w konkursie fotograficznym PTTK

,

Od lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie krajoznawczo- fotograficznym organizowanym przez Zarząd Oddziału PTTK Ziemi Tarnowskiej.  W tym roku uczestnicy mieli sfotografować dowolny zabytek  z naszego regionu.  Do szkolnego etapu konkursu zgłoszono 16 prac ( w tym kilka cykli) z klas: 4s, 3s, 1dm i 1s. Szkolne jury do etapu pozaszkolnego zakwalifikowało 5 prac: „Kościół Świętej Rodziny w Tarnowie” ( autorka : Magdalena Gunia z kl.4s), „Bima Starej Synagogi” (autorka: Aleksandra Sitko), „Kościół Najświętszej Marii Panny na Burku” (autorka: Magdalena Buratowska z kl.3s), „Kościół św. Józefa Oblubieńca NMP w Luszowicach” ( autorka: Julia Białas kl.3s) i „Kościół Świętej  Trójcy w Tarnowie” ( autorka: Martyna Wójcik z kl. 1s).  I właśnie ostatnia z wymienionych prac i jej autorka, Martyna Wójcik, zajęły I miejsce w XXIII Konkursie Krajoznawczo- Fotograficznym „Zabytki Ziemi Tarnowskiej”!  IV m. zajęła praca Aleksandry Sitko, V miejsce praca Magdaleny Guni, a prace Julii Białas i Magdaleny Butratowskiej znalazły się w czołówce tej kategorii. Gratulujemy uczestniczkom! Polecamy tym ,którzy jej nie widzieli, wystawę pokonkursową zdjęć Opis konkurs zgłoszonych prac w bibliotece szkolnej.

Zwycięska praca :


PAGE TOP
Nie kopiuj tekstu!