Wygrana w konkursie fryzjerskim.


Uczennice naszej szkoły w dniu 1.06.2022 r. wzięły udział w Konkursie Fryzjerskim pt. „Fala inspiracją we fryzurze” organizowanym przez Rzemieślniczą Branżową Szkołę I stopnia w Tarnowie.

Uczennice naszej szkoły w dniu 1.06.2022 r. wzięły udział w Konkursie Fryzjerskim pt. „Fala inspiracją we fryzurze” organizowanym przez Rzemieślniczą Branżową Szkołę I stopnia w Tarnowie. Zwyciężczynią konkursu została Aleksandra Starzec (kl.2f), natomiast II miejsce zdobyła Aleksandra Rogóż (kl.2f). Dyplom otrzymała także Zuzanna Latawska (kl.2f). Dzięki nauce w naszej szkole oraz zajęciom praktycznym w salonach fryzjerskich młodzież wygrywa wiele konkursów, uczestniczy w pokazach branżowych. GRATULUJEMY DZIEWCZĘTOM ZWYCIĘSTWA I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW


PAGE TOP
Nie kopiuj tekstu!