Biblioteka szkolna online


Z radością informujemy, że w Strefie ucznia jest już możliwość przeglądania katalogu książek naszej biblioteki, a po zalogowaniu można nawet zarezerwować wybraną pozycję i odebrać ją następnego dnia. Zapraszamy do korzystania z zasobów.

Jak korzystać z katalogu online?

Jeśli chcesz skorzystać z katalogu online naszej Szkoły wejdź na Strefę ucznia. Następnie wybierz ikonkę Biblioteka Szkolna, wyświetli Ci się strona biblioteki szkolnej. Dostęp do katalogów online naszej Szkoły pod adres: http://m001319.molnet.mol.pl

Należy zalogować się do swojego konta poprzez przycisk zaloguj…

Wpisz swój e –mail z e – dziennika, użyj hasła do logowania do e –dziennika.

Jak zamówić książkę?

Chcąc zamówić książkę zaloguj się.

Wyszukaj potrzebną pozycję książkową w katalogu, podświetl ją, zostaniesz przekierowany do Opis pozycji.

Zarezerwuj wybrany egzemplarz.

Status dostępności wskaże termin odbioru.


PAGE TOP
Nie kopiuj tekstu!